Yükleniyor

Havalimanı Araç Kiralama Hizmeti Nedir?

Havalimanı araç kiralama hizmetleri uçuş sonrasında size özel tahsis edilmiş aracınızla konforlu bir yolculuk hizmetidir. Günümüzde milyonlarca insan uçak seyahati yapmaktadır ve uçuş sonrasında seyahat etmek için araç kiralama hizmetine başvurur. Özellikle İstanbul Havalimanı, Sabiha Gökçen Havalimanı, Ankara Esenboğa Havalimanı gibi büyük havalimanlarından aktarmalı olarak başka şehirlere karayolu ile yolculuk yapacak olan kişiler,havalimanını araç kiralama ile güvenli ve sağlıklı bir yolculuk tercih ederler. Bunun en büyük sebebi havalimanı araç kiralama hizmetlerinin birçok açıdan avantajlı olmasıdır.

Havalimanı Vip Transfer Hizmetlerinin Avantajları Nelerdir?

Havalanı Vip Transfer hizmetlerinin avantajlarının başında araç konforunu sizlere sunması gelmektedir. Havalimanındaki toplu taşıma hizmetleri sizleri istediğiniz rotaya doğrudan götürmezler ve bu da size ciddi bir vakit kaybettirecektir. Aynı zamanda eşyalarınızı taşımak da aktarma sıralarında zor olacaktır. Taksi kullanımlarında ise ücretler fazladır. Taksimetrenin ne kadar fiyat vereceğini kestiremediğiniz için stresli bir yolculuk geçirmenize sebep olabilir. Havaalanı Vip Transfer hizmetindeyse tüm bu sorunlar ortadan kalkar. Aracınız havalimanında hazır bir şekilde sizi bekler ve güvenli bir şekilde yolculuk yaparsınız. Şoförlü araç kiralamada seyahatiniz deneyimli bir şoför ile daha hızlı ve kolay gerçekleşir. VIP Transfer seçeneğiyle lüks ve rahat bir şekilde seyahat edebilirsiniz.Havalimanı şoförlü araç kiralama hizmetinde ister günlük, ister haftalık, isterseniz de aylık olarak yararlanabilirsiniz.

Havaalanı Vip Transfer Hizmetinin Fiyatları Ne Kadardır?

Havalimanı Vip Transfer hizmeti fiyatları değişiklik göstermektedir ve net bir fiyatı yoktur. Seçeceğiniz araç, aracın özellikleri, sınıfı (VIP araç olup olmaması), sürücülü araç tercih edilip edilmemesi ve benzeri sebeplerden dolayı fiyatlar farklılık göstermektedir.

Hangi Havalimanı Vip Transfer Hizmeti Veriliyor?

İzmir Adnan Menderes Havalimanı Vip Transfer

Dalaman Havalimanı Vip Transfer

Bodrum-Milas Havalimanı Vip Transfer

 

Rezervasyon ve Bilgi İçin

viptransfer@megalease.com.tr